• Teatrzyk "Księżycowa legenda"

• Wizyta teatrzyku w przedszkolu jest dla dzieci zawsze ogromną atrakcją.

Tak było i tym razem do placówki naszego przedszkola zawitał teatrzyk z przedstawieniem. pt. "Księżycowa legenda”. Przedszkolaki z zaciekawieniem oglądały pełne humoru przygody bohaterów.

Spektakl bez wątpienia dostarczył wszystkim wiele niezapomnianych wrażeń.

• Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej

• ​​​​​​"Naszym Paniom dziś składamy słoneczne życzenia:zdrowia, szczęścia i radości, i marzeń spełnienia…”

Dzień Edukacji Narodowej to bardzo wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Dzieci z naszego przedszkola również chciały podziękować, swoim ukochanym  paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki.

Reprezentanci z każdej grupy pod kierunkiem pani Moniki Majewskiej oraz pani Anety Misztal - Scecewicz przygotowały piękny program artystyczny. Za ciekawy i udany  występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.

• "Dzień Jabłka" w grupie "Kangurki" i w "Dinusiach"

• Dzień ten był nie tylko dniem innym niż zwykłe, ale dniem, o którym dzieci tak szybko nie zapomną i zostanie on w ich pamięci. Tego dnia poznały one wiele ciekawostek na temat jabłek, a także wykonały trudne zadania. Przedszkolaki na koniec wykonali piękne prace plastyczne oraz zajadali się pysznym jabłkami.

Ten dzień minął jabłkowo.

• Dzieci z grupy "Rybki" odwiedziły "Baśniowe Jurty"

• To już nie pierwsza wizyta naszych przedszkolaków w tym leśnym zaciszu. Tym razem w to magiczne miejsce na spotkanie z naturą udały się dzieci z grupy "Rybki. Przedszkolaki miło spędziły czas. Miały możliwość nakarmić mieszkające tam zwierzęta oraz uczestniczyć w przejażdżce na kucyku.

Zabawom nie było końca. Sprzyjająca jesienna aura sprawiła, że nie chciało się opuszczać tego baśniowego miejsca. Dziękujemy za to spotkanie, na pewno na długo zostanie w pamięci przedszkolaków. Jeszcze tu wrócimy!

• Zbiórka Kasztanów dla Dzielnej Gabrysi

• Trwa akcja charytatywna na rzecz małej, ale niezwykle dzielnej, Gabrysi z Szamocina. Akcja  polega na zbieraniu kasztanów! Czas trwania zbiórki: od 20 września do 25 października 2023.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję. Kasztany można przynosić do przedszkola i zostawić w szatni, w oznaczonym miejscu.

Razem możemy więcej!