• Zapisy do przedszkola:

Rodzice, którzy chcą skorzystać z usług naszej placówki, proszeni są o wypełnienie karty zgłoszenia dziecka w terminie  do końca marca. Karty zgłoszenia dostępne są w menu: dokumenty do pobrania.

OPŁATY:

Wyżywienie:
          3 posiłki – 11 zł (dziennie x ilość dni w miesiącu)
          2 posiłki – 8,80 zł
          1 posiłek – śniadanie – 3,30 zł
          1 posiłek – obiad – 5,50 zł

Wpłaty za przedszkole przyjmowane są od 5 do 15 dnia każdego miesiąca

Odpłatność za korzystanie z przedszkola składa się z:

1. Opłaty, wychowanie i opiekę, prowadzone w czasie przekraczającym czas bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki, zgodnie z uchwałą Nr 50/2011 Rady Miejskiej w Jastrowiu z dnia 30 czerwca 2011 r.  w sprawie opłaty za dodatkową usługę świadczona w przedszkolach publicznych prowadzonych przez Gminę i Miasto Jastrowie za pobyt dziecka powyżej 5 godzin, w związku z art.12 ust.1 ustawy z dnia 13 czerwca 2013 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2013 r. poz.827)
          2. Opłaty za wyżywienie.

Wysokość odpłatności wynosi:

• Opłata za 1 godzinę zajęć, o których mowa w ust. Pkt 1 – 1,00 zł
          • Opłata za korzystanie z opieki powyżej 5 godzin:

pierwsze dziecko - 1zł. za godzinę

drugie dziecko - 0,5zł. za godzinę

trzecie dziecko - bezpłatnie

Dzieci wychowujące się w rodzinie zastępczej są zwolnione z opłaty stałej.

• Opłata za wyżywienie (wsad do kotła) ustalona przez Dyrektora Przedszkola:

- 3 posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek) – 11,00 dziennie;

- 2 posiłki (śniadanie, obiad)  - 8,80 dziennie;

- 1 posiłek (obiad) - 5,50 dziennie;

- 1 posiłek (śniadanie) -3,30 dziennie.

• Odpłatność za korzystanie z Przedszkola należy wnosić z góry w terminie do 15 dnia każdego miesiąca w wysokości wynikającej z naliczenia za dany miesiąc. Informacja o wysokości  odpłatności dostępna jest w Przedszkolu; dodatkowo informacja w tym zakresie będzie przekazywana rodzicom/prawnym opiekunom w sposób ustalony przez Dyrektora Przedszkola.
          • W przypadku zawarcia umowy w trakcie miesiąca, opłaty za korzystanie z wyżywienia w przedszkolu naliczane będą proporcjonalnie od dnia zawarcia umowy.
          • Opłata za korzystanie z Przedszkola płatna jest wyłącznie na konto 77 8935 0009 0000 0489 2000 0050